O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

BANKAMP – Astoria, Strada, EASY TOUCH

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Bankamp, Oświetlenia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z firmą BANKAMP. Dziś trzy lampy i trzy ciekawe koncepcje, które mają zastosowanie w różnych projektach.

ASTORIA

Astoria to niezwykle ciekawa i funkcjonalna lampa w kształcie dysku korzystająca z technologii LED. Astoria jest dostępna jako lampa stojąca lub  stropowa, jednak tym co ją wyróżnia jest możliwość obracania talerza lampy we wszystkich kierunkach i dookoła własnej osi. Daje to możliwość tworzenia praktycznie nieskończonej różnorodności efektów świetlnych.

 

Poniższy film doskonale prezentuje możliwości tej fascynującej lampy. 

 

STRADA

Strada to lampa wisząca, a w zasadzie zestaw lamp, które można komponować samodzielnie. Mamy do wyboru 3 szyny o różnych długościach i 9 różnych opraw. Dodatkowo oprawy są zamontowane na linkach, które można łatwo wydłużać i skracać oraz przesuwać w poziomie. Prawie nieskończona ilość kombinacji! 

EASY TOUCH

EASY TOUCH to technologia pozwalająca na włączanie i wyłączanie lampy lub jej przyciemnianie za pomocą dotyku. EASY TOUCH można zamontować na przykład w lampie wiszącej Bolero. 

I znowu filmik, który pokazuje na czym polega i jak działa EASY TOUCH.Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.