O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

Bankamp – nowości 2015/2016 – szyna Strada

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Bankamp, Oświetlenia

Bankamp często gości na naszym blogu. Szyna Strada, którą dziś chcemy zaprezentować, również się już pojawiła. Jednak w nowym katalogu Bankamp poszerzył możliwości tej bardzo uniwersalnej lampy o wyjątkowo wygodne sterowanie dotykowe.  

Jednym ruchem dłoni możemy włączyć lub wyłączyć lampę, przyciemnić ją, a nawet włączyć tylko wybrane lampy z całej szyny. Pozwala to na precyzyjne dobieranie mocy oświetlenia w pomieszczeniu, w zależności od naszych potrzeb. Jeżeli dodamy do tego możliwość regulacji wysokości i rozmieszczenia poszczególnych kloszy na szynie otrzymujemy prawdziwą lampę do zadań specjalnych.

Szyna Strada wykorzystuje bardzo oszczędną w użytkowaniu nowoczesną technologię LED. Producent daje również możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kloszy. Także długość samej szyny i ilość źródeł światła zależy od Państwa wyboru. 

Prosta, elegancka lampa o szerokim wachlarzu zastosowań – dobrze wygląda zawieszona nad stołem lub blatem, ale sprawdzi się również w innych kombinacjach. Jak zwykle zapraszamy do naszego Salonu, gdzie już wkrótce będą mogli Państwo obejrzeć nową szynę Strada. Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.