O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

BEGA – oprawy oświetleniowe zewnętrzne ogrodowe

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: BEGA, Oświetlenia

Bez zbędnych wstępów przechodzimy do prezentacji opraw oświetleniowych do ogrodu od firmy BEGA. 

Oprawy diodowe ogrodowe i do oświetlania dróg ze światłem odkrytym

Świetnie podkreślają strukturę architektury krajobrazu. Oprawy emitujące światło odkryte umieszczone przy wejściu do budynku, przy drogach, tarasach i w ogródkach dają sowim ciepłym, białym światłem przyjemny efekt oświetleniowy. Szklany korpus z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego dostępny jest w kształcie walca lub kulki. 

Oprawy diodowe ogrodowe i do oświetlania dróg z jednostronnym wylotem światła

Uniwersalne oprawy, które harmonijnie wokmponowują się w różnorodną architekturę krajobrazu. Duży otwór wylotu światła wpuszczony jest w prostokątny korpus oprawy, tworząc z nim równą powierzchnię. Zastosowana technologia diodowa daje światło o ciepłej barwie. 

Oprawy diodowe ogrodowe i do oświetlania dróg ze światłem przysłoniętym, skierowanym w dół

Oprawy emitujące równomierny, skierowany w dół strumień światła. Wysunięty do przodu korpus obudowy powoduje rozproszony rozsył światłą i umożliwia nieoślepiające oświetlanie tarasów i dróg. Ciepła barwa światła zapewnia wysoki poziom widzenia w  ciemności. 

Oprawy diodowe wpuszczane w podłoże, po których można chodzić, o małych rozmiarach

Oprawy wpuszczane w podłoże, po których można chodzić, z symetrycznym wylotem światła skierowanym w górę. Oświetlenie do iluminacji i podkreślania walorów drzew, krzewów i obiektów. BEGA oferuje również oprawy wpuszczane w podłoże odporne na obciążenie przejeżdżających samochodów, np. do montażu w drogach dojazdowych, garażach – więcej informacji w naszym Salonie. 

 

Reflektor ogrodowy – stały lub przenośny

Umożliwia stworzenie efektownej atmosfery oświetleniowej i w razie potrzeby może być przestawiany w dowolne miejsce. Obsługa nie wymagająca użycia narzędzi i wszechstronne możliwości sprawiają, że są one niezwykle przydatnymi narzędziami do oświetlania domu i ogrodu. 

 

Diodowa oprawa ogrodowa z odsłoniętym światłem – przenośna

Przenośne oprawy diodowe w trzech wysokościach do oświetlania rabat i roślinności. Zwłaszcza w układzie grupowym oprawy stanowią niezwykłą atrakcję zarówno w dzień, jak i w nocy. Oprawy są wyposażone w grot do wbicia w podłoże. 

 

Przenośne diodowe oprawy ogrodowe z odsłoniętym światłem

Przenośne oprawy ogrodowe o niewielkich rozmiarach i różnych korpusach szklanych. Wszechstronne zastosowanie przy drogach, tarasach, ogródkach  – interesujący element aranżacji prywatnego ogrodu. 

 

 

Początek wakacji to dobry moment, żeby zająć się ogrodem. Jeżeli spodobały się Państwu projekty BEGA zapraszamy do naszego Salonu, gdzie mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą. Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.