O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

BEGA – oprawy oświetleniowe zewnętrzne stropowe i sufitowe

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: BEGA, Oświetlenia

Zgodnie z obietnicą dziś oprawy ścienne i stropowe, które doskonale sprawdzą się w domach prywatnych. 

Wydaje nam się, że w przypadku oświetlenia zewnętrznego przestrzeni prywatnej, potencjał pozostaje często niewykorzystany. Podjazdy, wejścia, tarasy, ogrody to ogromne pole do popisu. Dobrze dobrane oświetlenie powinno stwarzać przyjemną atmosferę, podnosić jakość doświadczenia jakim jest przebywanie we własnym domu, ale również poprawiać bezpieczeństwo domu i ogrodu. Pragniemy pokazać dziś kilka propozycji opraw, które, mamy nadzieję, zainspirują Państwa aby zastanowić się nad możliwościami oświetlenia Państwa najbliższego otoczenia. 

Oprawy stropowe i ścienne LED

Klasyczna, ponadczasowa seria modułów oświetleniowych, które można wykorzystywać jako oprawy ścienne lub stropowe. Ich cechą charakterystyczną jest odkryta emisjaświatła, które promieniując delikatnie na boki tworzy ciekawy efekt na ścianie lub suficie. Grube, odporne na zniszczenie szkło miękko i równomiernie rozsyła światło. Dzięki zastosowaniu technologii LED dającej ciepłe, białe światło, oprawy są również niezwykle wydajne i trwałe.  

Oprawy stropowe i ścienne – moduł oświetleniowy Lichtbaustein®

Moduł oświetleniowy Lichtbaustein® to od 50 lat znak firmowy firmy BEGA. Poniżej klasyk oświtelniowy do atrakcyjnej aranżacji światła i powierzchni. Charakterystyczny styl tych opraw o czystym, geometrycznym kształcie opiera się na kontraście armatur wykonanych z ciśnieniowego odlewu aluminiowego i ręcznie dmuchanego szkła opalowego. Różne wymiary i wydajności świetlne tych opraw, oraz możliwość montażu na ścianach lub stropach, umożliwiają realizację licznych zadań oświtleniowych we wnętrzach i na obszarach zewnętrznych za dnia, jak i w nocy. 

Odkryte oprawy ścienne

Cylindryczny kształt i smukła sylwetka harmonijnie wpasują się w każdą fasadę. Zastosowane szkło opalowe równomiernie rozsyła światło i redukuje jaskrawość. Oprawy dają przyjemne, miękkie światło, zapewniające duży komfort widzenia. Mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach. Armatura dostępna w kolorze grafitowym lub srebrnym. 

Oprawy ścienne i stropowe

Oprawy o sześciennym kształcie do stosowania na ścianach, stropach, murach, słupach lub podobnych elementach architektonicznych. Oprawy dostępne z lub bez kratki ochronnej. Niezwykle wytrzymała ramka okalająca z aluminiowego odlewu ciśnieniowego zabezpiecza krawędzie i narożniki szkła oprawy. Szkło kryształowe o dużej grubości z precyzyjnymi strukturami rozpraszającymi światło gwarantuje odpowiednią wytrzymałość tych opraw i jednocześnie definiuje ich charakter. 

Oprawy ścienne LED ze światłem ukierunkowanym

Te minimalistyczne oprawy ścienne to idealny wybór jeżeli naszym priorytetem jest efekt świetlny. Dzięki niewielkim rozmiarom i precyzyjnym strukturom rozpraszającym światło sprawdzają się doskonale przy oświetlaniu wejść, klatek schodowych i wąskich korytarzy. 

 

Oprawy ścienne ze światłem emitowanym w dwóch kierunkach

Światło skierowane w dół i w górę podkreśla powierzchnię ściany. Rożne układy techniki oświetleniowej precyzyjnie rozdzielają światło tylko jednej lampy na oświetlane powierzchnie. Szkło zostało poddane specjalnej obróbce, dzięki czemu ogranicza gromadzenie się zanieczyszczeń i wody na oprawach. Ze względu na niewielkie rozmiary doskonale nadają się również do montażu na detalach architektonicznych, jak słupy, kolumny. 

Oprawy ścienne LED ze światłem emitowanym w dwóch kierunkach

Powierzchnia montażowa opraw jest jednocześnie powierzchnią odbijającą emitowane do góry i do dołu światło. Zaokrąglony kształt armatury zapewnia harmonijną dyfuzję światła. Dostępne w dwóch rozmiarach, mogą być montowane w seriach. Doskonale sprawdzą się w oświetleniu tarasów, wejść, fasad i podwórek. 

   

To tylko niewielki wycinek z bardzo szerokiej oferty opraw zewnętzrnych firmy BEGA. Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z innymi modealmi, które doskonale sprawdzą się w realizacji różnorodnych zadań oświetleniowych w przestrzeni prywatnej zapraszamy serdecznie do naszego salonu. Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.