O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

BEGA – oświetlenie zewnętrzne

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: BEGA, Oświetlenia

Kontynuując temat oświetlenia zewnętrznego chcielibyśmy przybliżyć Państwu niemiecką firmę BEGA, która od ponad sześćdziesięciu lat projektuje wysokiej jakości oprawy oświetleniowe.

Oprawy zewnętrzne są narażone na zabrudzenia, zmienne warunki pogodowe i duże wahania temperatur, muszą również wytrzymać większe obciążenia niż inne oprawy. Oprawy BEGA, dzięki wypracowanej przez lata niezawodnej technologii produkcyjnej, spełniają z nawiązką wymagania stawiane oprawom zewnętrznym. Charakteryzuje je bezpieczeństwo eksploatacji, długi okres użytkowania i ekonomiczność pracy. Dzięki tym cechom oprawy BEGA są szeroko stosowane w obiektach publicznych i zapewniają światło na największych imprezach, jak EURO 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie czy zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi w 2014 roku.

 

Nie mniejszy nacisk kładziony jest na wzornictwo. Oprawy BEGA są nowoczesne, ale nie ekstrawaganckie, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania nie tracą na aktualności, co przy oświetleniu zewnętrznym, montowanym zazwyczaj na dłuższy czas niż oświetlenie wewnętrzne, ma niebagatelne znaczenie. 

         

BEGA dostarcza produkty do realizacji różnorodnych pomysłów dla osób zajmujących się planowaniem i aranżacją oświetlenia. Nieważne czy chcesz podkreślić walory architektoniczne budynku, stworzyć nastrojową atmosferę czy wydobyć detale plastyczne po zmroku, BEGA z pewnością dostarczy inspirujących i niezawodnych rozwiązań. 

Mamy nadzieję, że rozbudziliśmy Państwa ciekawość. W kolejnych wpisach mnóstwo projektów opraw ściennych, stropowych, ogrodowych, basenowych i wpuszczanych w podłoże, ze szczególnym naciskiem na oprawy odpowiednie do domów prywatnych. Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.