O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

Krzesła Tonon – Exagon, Concept, Upchair

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Fotele, Krzesła, TONON

Zapraszamy na kolejną porcję krzeseł Tonon. Dziś trzy propozycje, naszym zdaniem jedne z ciekawszych krzeseł jakie mamy w swojej ofercie. 

Exagon – wyróżnia się zarówno ciekawym projektem, jak i materiałem, z którego go wykonano. Do jego produkcji użyto tech-poliuretanu, który charakteryzuje się lekkością i elastycznością, zachowując przy tym delikatność i wrażenie ciepła w dotyku, typowe dla tego materiału. Jednak tym, co decyduje o jego niepowtarzalności są niezwykłe dekoracje 3D na oparciu.

Exagon jest dostępny jako krzesło na 4 nóżkach lub fotel na pojedynczej podstawie. Krzesła można wygodnie sztaplować (wkładać jedno w drugie) co pozwala zaoszczędzić powierzchnię przechowywania krzeseł i ułatwia ich przenoszenie. Fotel posiada również dekoracje na siedzisku. 

 

Projektant – Franco Poli

 

Concept – prosty design, o przyjemnych dla oka, opływowych kształtach. 

Występuje w dwóch wariantach – jako krzesło na 4 nóżkach lub jako hoker o regulowanej wysokości i obrotowym siedzisku. Obicie dostępne w 9 kolorach – ogromne pole do popisu przy projektowaniu wnętrza. 

Projektnat – Martin Ballendat

 

Upchair – świeży, oryginalny design. Organiczny kształt, przypominający spiralę jest doskonale dopasowany do kształtu ciała. Innowacyjna metoda przetwarzania pianki uretanowej, z której wykonane jest siedzisko, daje przyjemne uczucie miękkości i komfortu. 

Projektnat – Martin Ballendat

Krzesła można obejrzeć i wypróbować w naszym salonie – serdecznie zapraszmy.Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.