O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

Serip Organic Lightning – kolekcja Aqua

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Oświetlenia, Serip

Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu niezwykłe lampy portugalskiej firmy Serip Organic Lightning, której jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce. Firma została założona w 1961 roku przez trzech braci, z których jeden jest do dziś autorem wszystkich projektów. Projekty są zainspirowane naturą – kształty lamp to  autorskie wariacje na temat wody, drzew, liści, kwiatów. Cała armatura jest wykonywana ręcznie przy zastosowaniu szlachetnych materiałów. Te unikalne i ekskluzywne lampy mogą być wykonane również na indywidualne zamówienie, tak aby idealnie pasowały do wnętrza.

Serip regularnie pojawia się na branżowych targach wzbudzając niekłamany zachwyt. Poniżej relacja z targów Euroluce 2013 w Mediolanie, która jest przy okazji doskonałym przeglądem różnych kolekcji Serip.

Jedną z najbardziej znanych kolekcji lamp Serip jest ciesząca się niesłabnącym powodzeniem kolekcja Aqua. Kolekcja obejmuje ponad 25 projektów. Na oprawy składają się nawiązujące do koralowca części metalowe oraz wykonane z ręcznie dmuchanego szkła krople. Niezwykłe wrażenie robi zwłaszcza imponujący, organiczny żyrandol. 

 

Oprawy z tej kolekcji mogą zostać dostosowane do indywidualnych wymagań – można zmienić długość całkowitą, ilość i rozmieszczenie szklanych kropli, rodzaj zastosowanego metalu, kolor szkła. 

Mirage Design jako jedyny w Polsce oferuje te niewiarygodne lampy swoim klientom. Serdecznie zapraszamy. Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.