O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

Lampy Bankamp Luce Elevata już na naszej ekspozycji

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Bankamp, Obrazkowe, Oświetlenia

Witamy na naszym blogu po przerwie. Ci z Państwa, których mieliśmy przyjemność gościć w naszym salonie, wiedzą, że przez ten czas nie próżnowaliśmy. Mamy dla Państwa wiele nowości w ofercie. Również nasza ekspozycja wzbogaciła się o kilka bardzo ciekawych lamp i mebli. Na początek chcemy przypomnieć przepiękne lampy Luce Elevata z oferty Bankamp, o których już kiedyś pisaliśmy.  

Lampy w kształce kul z kolekcji Luce Elevata posiadają żarówki LED przepuszczone przez soczewkę, dzięki czemu dają niezwykle dużo światła. Są bardzo wszechstronne i doskonale sprawdzą się w różnych pomieszczeniach w domu – jako lampy do czytania w sypialni, do oświetlenia salonu, korytarza czy klatki schodowej.

W ramach kolekcji dostepne są kinkiety, lampy ścienne i sufitowe oraz żyrandole. Te ostatnie można komponować dowolonie, w zależności od naszych potrzeb i gabarytów pomieszczenia. Żyrandol może mieć dowolny kształt i średnicę, długość linek (maksymalnie 4 metry) oraz ilość kul świetlnych. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.

Żyrandol, który widać na zdjęciu daje bardzo dużo światła – ponad 1000 W. Doskonale nadaje się na przykład do oświetlenia dużej klatki schodowej.

Luce Elevata to najnowsza technologia oświetleniowa połączona z wyjątkową estetyką. Zapraszamy do naszego Salonu, ponieważ żadne słowa nie oddzadzą ich urody – naprawdę warto je zobaczyć na żywo.   Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.