O nas

Zapraszam do naszego studia

Mira Kita - prezes Mirage Design

Nasza lokalizacja

Mirage Design Sp. zoo.
Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26, pawilon 16A:
PARTER lok. 815
tel. 605-881-161
I PIĘTRO lok. 967
tel. 22 891-13-22

studio@miragedesign.pl
Formularz kontaktowy ›

Czynne od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00, w soboty 10:00-16:00

VONDOM – kolekcje mebli do ogrodu, na taras, patio

Opublikowano , autor: Mirage Design | Kategorie: Fotele, Krzesła, Sofy, Stoły, VONDOM

Pozostajemy w letnim klimacie – w kilku najbliższych wpisach chcemy przybliżyć Państwu pomysły na aranżację ogrodu lub tarasu hiszpańskiej firmy Vondom.

Vondom to jedna z wiodących firm zajmujących się projektowaniem, produkcją i popularyzacją awangardowych mebli, oświetlenia, dywanów i doniczek. Współpracując z najlepszymi projektantami jak Fabio Novembre, Eero Aarnio, Ross Lovegrove czy Ora Ito oferują swoim klientom wyjątkowe i ekskluzywne projekty o niepowtarzalnym, śródziemnorskim klimacie. W procesie produkcji kładą nacisk z jednej strony na ekologiczne materiay, a z drugiej na zaawansowaną technologię. Ich projekty można było obejrzeć na najważniejszych branżowych targach – Salone Internazionale del Mobile Milano, Maison et Objet Paris, Hospitatlity Design w Las Vegas, Furniture China Shanghai i Habitat Valencia.

Kolekcje mebli Vondom są unikalnym i zrównoważonym połączeniem funkcjonalności, komfortu, elegancji, luksusu i czystego piękna.

Poniżej prezentujemy dwie charakterystczne dla Vondom kolekcje mebli odpornych na czynniki atmosferyczne, sparwdzających się idealnie na zewnątrz – w ogrodzie, na tarasie, patio. Meble Vondom świetnie prezentują się również w miejscach komercyjnych – przy hotelowym basenie lub tarasie restauracji.

Kolekcja Quadrad

Prosty, ale niezwykle efektowny projekt. Na kolekcję składają się stoliki i pufy w kształcie sześcianów i prostopadłościanów o różnych rozmiarach. 

Kolekcja Faz

Nowoczesny, awangardowy projekt nawiązujący kształtem do kryształu i sposobu w jaki załamuje on światło. Nieregularne linie mebli z kolekcji Faz tworzą ciekawą grę światła i cienia. Kolekcję zaprojektował Ramón Esteve.

Vondom ma w ofercie wiele kolekcji – serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z katalogiem i obejrzeć wybrane meble. 

 Copyright © 2012 by Miragedesign. All rights reserved.